poniedziałek, 25 marca 2019

Wiosenne Przebudzenie - przegląd katalogu Avon 05/2019 :)

Cześć i czołem :)
Jak się macie? Jak się zaczął tydzień? Mam nadzieję że dobrze i pokonujecie wszelkie codzienne trudności :) Dzisiaj  co-katalogowy przegląd aktualnej oferty z Avonu :) Zapraszam ! :)

niedziela, 24 marca 2019

Ekotyki wiosna 2019 - mini relacja i zakupy :)

Cześć niedzielnie :)
Kto śledzi mój profil na instagramie (klik) może widział że wczoraj byłam kolejny już raz na targach kosmetyków naturalnych Ekotyki :) Targi odbywają się w Krakowie, w Pałacu Czeczotka przy Wiślnej 1, czyli w samym rynku głównym :) Jeszcze dziś do godziny 18 macie czas zajrzeć, nie szkodzi że niedziela niehandlowa, targi są czynne :)  Zapraszam Was na mini relację z wczorajszego dnia :)

czwartek, 21 marca 2019

Odlecieć w Daleki Świat czyli naturalny peeling do ciała od Mydłostacja :)

Cześć :)
Dziś póki co ostatni z mojego maratonu kosmetyków naturalnych post :) Chciałam jak najwięcej przedstawić tego co znam,używam,używałam, gdyż popularne i lubiane targi Ekotyki w Krakowie lada dzień, a 27.04 w Katowicach . Mam nadzieję że niektórym z Was pomogłam jeśli szukaliście opinii o naturalnych kosmetykach różnego rodzaju :) Dziś opowiem w kilku słowach o peelingu cukrowo-solnym bo wczoraj właśnie wyskrobałam resztki :)

wtorek, 19 marca 2019

Aloesove - serum do twarzy i żel do ciała,włosów :)

Hejka :)
Jeszcze do końca tygodnia będą posty bardziej naturalne,a potem wrócimy do Avonów i innych recenzji :D Dziś pokażę Wam dwa kosmetyki firmy Sylveco,z jednej z nowszych serii Aloesove :) Będzie serum do twarzy które własnie kończę i żel do ciała,włosów który jest tak wydajny że się nie chce skończyć :D
 

sobota, 16 marca 2019

Go Argan+ Olejek do twarzy Ogórecznik

Hej hej :)
Z recenzją tego kosmetyku czekałam chwilkę,bo po pierwsze-chciałam dłużej poużywać,po drugie, skarby zostawia się na koniec :) No tak! I już zdradziłam że polubiłam się z dzisiejszym bohaterem,ale mam nadzieję że poczytacie jednak dalej :) To Olejek do twarzy od Nova Kosmetyki z serii Go Argan + :)

środa, 13 marca 2019

Ekotyki w Krakowie - lista wystawców i jakie kosmetyki polecam :)

Cześć Kochani :)
Ostatnio pokazuję Wam dużo kosmetyków naturalnych, a to ze względu na to, że po pierwsze - bardzo je lubię, po drugie - ilekroć zbliżają się targi kosmetyków naturalnych Ekotyki, nakręcam się i na bieżąco obserwuję wystawców żeby planować potrzebne (taaa... :D ) zakupy :) . W dzisiejszym poście zrobię małe podsumowanie, przedstawię Wam wszystkich wystawców w Krakowie,napiszę które firmy i jakie kosmetyki polecam :) Zapraszam ! :)
🌿

niedziela, 10 marca 2019

Naturalnie i świeżo na wiosnę - dwa naturalne kosmetyki od Manufaktura Mewa :)

Czeeeść :)
Tak jak kiedyś obiecywałam, do czasu targów Ekotyki w Krakowie,które będą 23-24 marca, będę pisać więcej o kosmetykach naturalnych,bo a nuż się wybieracie (lub do Katowic 27 kwietnia) i szukacie inspiracji :) Ja od wielu miesięcy używam więcej natury i staram się poznawać nowe kosmetyki, na razie nie wracając do ulubieńców,ale w ramach firm czasem się powtarzam :) Po dwóch wspaniałych kosmetykach od Mewy (link będzie na końcu) zakupiłam kolejne dwa kosmetyki :) Zapraszam na krótką, acz treściwą recenzję :D

środa, 6 marca 2019

Kuracja rewitalizująca-maska do włosów Go Cranberry

Hej hej :)
Dziś kolejna naturalna firma kosmetyczna,która  pojawi się w Krakowie na targach Ekotyki 23-24 marca :) To Nova Kosmetyki, którą znam już z innych kosmetyków pielęgnacyjnych i bardzo lubię (wszystkie recenzje -> klik) Jak sprawdził się kolejny produkt,tym razem do włosów? Zapraszam to się dowiecie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...