czwartek, 4 sierpnia 2011

Wielowymiarowa mascara Essence

Ostatnio kupuję kosmetyki Essence,i dziś opiszę mój test wielowymiarowej mascary.Poleciła mi ją sprzedawczyni,podobno ten tusz najczęściej kupują kobiety :) Przepiszę opis tego tuszu wg Essence:
"Oczy przyciągające spojrzenia!Ta mascara daje efekt wyjątkowo długich,grubych i podkręconych rzęs,tóre jednocześnie są doskonale rozdzielone-wszystko w jednej chwili! dostępna w 4 wspaniałych odcieniach".

Sprawdziłam w sklepie-są 4 odcienie,czarny,brąz,zieleń i granat.Tego ostatniego nie widziałam,ale z ciekawością sprawdziłam zieleń-niestety to taka zgniła szara zieleń.Każde opakowanie jest kolorystycznie dobrane,tzn.brązowy tusz-brązowe opakowanie itd. Tusz przetestowałam i jest świetny! Jedna warstwa daje dość mocny efekt-więc jest to tusz dla wielbicielek raczej mocnego makijażu :) Sporo pogrubia-czy wydłuża-nie wiem,bo sama mam dość długie rzęsy;)Na zdjęciu mam dwie warstwy tuszu.W każdym razie jestem z niego bardzo zadowolona.I cena bardzo przystępna : 8,99 :)


1 komentarz:

  1. też lubię te tusze z essence, są tanie ale naprawdę dobre. mi dużo nie trzeba, bo sama mam długie i ładne rzęsty i jak je mocno wytuszuję dodatkowo to zawsze jestem zadowolona z efektu :)

    OdpowiedzUsuń

Twój komentarz to dla mnie bardzo ważna rzecz,będzie mi miło jak go zostawisz :)
Pamiętaj że wraz z nowym rozporządzeniem RODO,jednocześnie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...