piątek, 9 lutego 2018

Konkurs z salonem Depilacja.pl

Cześć Kochani :)
Pamiętacie może,że korzystam od jesieni z zabiegów depilacji laserowej :) 3 wizyty już za mną i teraz wraz z siecią salonów Depilacja.pl chcemy abyście i Wy wypróbowały taki zabieg :) Zapraszamy więc na konkurs,szczegóły dalej :)
Wygraną w tym konkursie są aż 3 vouchery na darmowy zabieg laserowej depilacji :) Nagroda główna to voucher na zabieg depilacji całego ciała,drugie i trzecie miejsce na jednej wybranej części ciała :) Oczywiście możecie sobie wybrać dowolny najbliższy Wam salon z dostępnych w Polsce,ich lista jest TUTAJ :)
Wystarczy że w komentarzu pod postem zostawisz adres e-mail i odpowiesz na pytanie:
"Co zyskasz,co byś osiągnęła gdybyś nie miała już więcej problemów z depilacją?" :)
Trzy najbardziej kreatywne,ciekawe odpowiedzi zostaną nagrodzone :)
O moich wrażeniach po pierwszym zabiegu możecie przeczytać w listopadowym poście KLIK  :)
Jeśli myślałyście kiedykolwiek o depilacji laserowej to własnie macie najlepszą okazję spróbować :) Darmowy zabieg sprawi że zobaczycie na własnej skórze jak to wygląda :) Zalecam też wstępnie przeczytać o przeciwskazaniach KLIK :)
Zachęcamy i czekamy na Wasze odpowiedzi :) Nie krępujcie się i spróbujcie :)
Konkurs trwa do 20 lutego do północy,a w ciągu trzech dni od zakończenia ogłosimy 3 zwycięzców :)

6 komentarzy:

 1. Moja skóra jest wrażliwa, źle znosi depilację mechaniczną. Kiedyś używałam depilatora i wosku, wyrywanie włosków to spory ból, wosk często schodziła mi wraz z naskórkiem. Później było tylko gorzej. Słabe włoski odrastając nie mogły przebić się przez skórę co skutkowało wrastaniem a następnie infekcją. Zrezygnowałam z tych metod. Aktualnie używam golarek, które nie są idealne bo osiągam efekt gładkości na krótki czas a po drugie także podrażniają moją wrażliwą skórę. Moja siostra podała się laserowej depilacji i nie ma już takich problemów, również marzę o tym zabiegu od dawna. Moja skóra w końcu zaczęła by być gładka i przestała być podrażniona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się :) (jagodowa00@gmail.com)
  Co bym zyskała na depilacji laserowej? Przede wszystkim czas - bo bądźmy szczere: golenie trwa. A przecież ten czas zamiast z golarką w ręku można spędzić na większych przyjemnościach! (np. robiąc nowe paznokcie! ^^) Po drugie na pewno zyskałabym na pewności siebie - w końcu zbędne owłosienie to nic przyjemnego. Bardzo nie lubię swoich rąk i one odbierają mi pewność siebie (nie czuję się ładna :( ) - właśnie przez włoski, ale niestety nie mam co z nimi zrobić - golić golarką nie chcę, bo będą odrastać jeszcze gorsze, a depilacji woskiem szczerze się boję - boję się tego bólu. Depilatorem to samo - próbowałam kiedyś ogolić nogi i naprawdę nie byłam w stanie tego wytrzymać. Wiem, że pierwszy raz jest najgorszy - a potem jakoś z górki. Ale ja nawet nie mam własnego depilatora! Trzecią rzeczą, którą można zyskać na depilacji laserowej to chyba są pieniądze! Jeśli wszystko się uda to w kieszeni zostają nam pieniążki za takie rzeczy jak golarki, żele/pianki i balsamy po goleniu (lub kremy i woski do depilacji - w zależności od tego czego używamy).
  Czegóż chcieć więcej? Niż więcej czasu dla siebie i swoich bliskich, więcej pieniędzy (na głupoty! ;-)) i więcej pewności siebie dla lepszej samooceny i lepszego samopoczucia! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co bym zyskała?
  Odpowiedź jest jednoznaczna. Mniej bólu. My kobiety wystarczająco doświadczamy bólu :-)
  Comiesięczny okres. Porody. I jeszcze dochodzi depilacja. Nieważne czy depilatorem czy woskiem. Zęby należy zacisnąć i znieść ból. WYSTARCZY
  Fajnie jest się cieszyć gładką skórą. Ale po wosku lub depilatorze są to 2-3 tygodnie.
  Co zatem zyskuję dzięki depilacji laserowej - gładką skórę na dłuuuużej :-) i dodatkowy czas, który mogę poświęcić na przyjemności.
  I o to chodzi.
  Joanna
  (joanna.liszek@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 5. O laserowej depilacji słyszałam wiele dobrego i sama chętnie wypróbowałabym taką metodę. Dlaczego?
  (D)ługotrwały efekt, który nie jest możliwy przy innych metodach depilacji.
  (E)liminacja kompleksów, które utrudniają codzienne życie. U mnie głównie są to ręce, w gimnazjum ciągle nosiłam długi rękaw lub bluzy.
  (P)ieniądze w portfelu, bo koniec końców laserowa depilacja wychodzi taniej niż te wszystkie produkty, które kupujemy na przestrzeni lat.
  (I)nnowacyjne rozwiązanie, dzięki czemu można poznać coś nowego.
  (L)epsze samopoczucie i przede wszystkim wygoda, w końcu nie trzeba już się martwić zbędnym owłosieniem.
  (A)tmosfera w gabinecie, która sprawi, że zabieg nie będzie stresujący.
  (C)zasu zaoszczędzenie, a przecież możemy spożytkować te wszystkie zmarnowane na wosk/kremy/maszynki minuty, aby porobić coś bardziej interesującego. Możemy np. pospać :D
  (J)eszcze bardziej gładka skóra w porównaniu z innymi metodami depilacji.
  (A) na koniec wspomnę o tym, że taki zabieg to moje małe marzenie :)

  Mój mail: symforyna.blog@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz komentarz :) Odwiedzę Cię na Twoim blogu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...